Precizări mobilitate (inspecții speciale)

În atenția cadrelor didactice care doresc să își depună cereri pentru posturile vacante din UPJ, pentru anul școlar 2024-2025

Deoarece școala noastră are criterii specifice pentru ocuparea posturilor vacante, printre care și susținerea unei inspecții speciale la clasă, cadrele didactice care intenționează să își depună dosarele pentru etapa de pretransfer consimțit, sunt rugate să facă acest lucru până cel târziu miercuri, 10 aprilie 2024, ora 12:00, pentru a se putea organiza inspecțiile cu încadrarea în calendarul mobilității.

 

Procedură operațională privind desfășurarea și organizarea inspecțiilor speciale la clasă din cadrul etapelor de mobilitate: pretransfer, modificarea repartizării prin schimb de posturi, detașare în interesul învățământului, detasare la cerere prin concurs specific, pentru anul școlar 2024-2025 vizualizare

 

Planificarea inspecției la clasă la disciplina educație fizică și sport în data de 11.04.2024 cod post 2591 vizualizare

 

INSPECȚII SPECIALE LA CLASĂ din 10.04.2024

Borderou – cu rezultatele obținute de candidați – postul profesor pentru învățământul primar (în limba română) vizualizare

Borderou – cu rezultatele obținute de candidați – postul profesor pentru învățământul primar (în limba maghiară) vizualizare